Pages Menu
Categories Menu

Posted by on sty 20, 2015 in Featured, Portfolio |

Zgorzelec – miasto, które nas zna i ceni!

Zgorzelec – miasto, które nas zna i ceni!

Zgorzelec to nasze miasto!

Nasza pomoc drogowa to firma rodzinna, działająca od samego początku na terenie Zgorzelca i okolicznych miejscowości. Nasze doświadczenie przekłada się na niebanalną znajomość każdego zakamarka tego pięknego miasta.

Bogate doświadczenie, długi czas działania – to wszystko składa się na wizerunek naszej marki, marki znanej w Zgorzelcu i okolicach. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci, którzy zawsze chętnie polecają nasze usługi i sami dbają o nasz pozytywny wizerunek. Jesteśmy kolejną firmą, która pokazuje, że dbanie o potrzeby klienta się opłaca!

Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w ciągu niespełna pół godziny! Nasi doświadczeni kierowcy nie muszą używać urządzeń GPS i nawigacji samochodowych, które często zawodzą przez co mogą wydłużyć czas oczekiwania na pomoc.

My jesteśmy dostępni dla naszych klientów całą dobę, by cały Zgorzelec mógł czuć, że ma w nas oparcie, niezależnie od pory dnia lub nocy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń na naszą infolinię, gdzie konsultant udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na każde, trapiące Twoją głowę pytanie.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych usług!