Pages Menu
Categories Menu

Posted by on wrz 15, 2010 in Featured, Portfolio |

Kompleksowość usług naszą wizytówką.

Kompleksowość usług naszą wizytówką.

Szanowni klienci,

Jako doświadczona firma, od lat wspomagająca Zgorzelski rynek w zakresie pomocy drogowej wiemy, jak ważna dla Państwa jest kompleksowość usług. Zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe jest dla Państwa chodzenie po różnych firmach, tylko po to, by doprowadzić do końca jedną sprawę.

Kolizja drogowa – najpierw trzeba wezwać zaufanego rzeczoznawcę, który wyceni faktycznie poniesione przez Państwa szkody, w przypadku, gdy dojdzie do porozumienia między uczestnikami kolizji. Następnie, uszkodzony samochód należy doprowadzić do miejsca, w którym może bezpiecznie stać dopóki, dopóty nie znajdzie się warsztat chętny do podjęcia się naprawy auta. Kolejnym etapem jest właśnie wybór odpowiedniego warsztatu i mechanika, który w sposób uczciwy wykona swoją pracę. Dalej lakiernik i w końcu to, co najtrudniejsze. Walka o odszkodowanie.

Wiedzą Państwo, ile to pracy? Na prawdę, nie warto trudnić się w pojedynkę. A my pomagamy na każdym etapie tego skomplikowanego przedsięwzięcia. Nie chcesz się martwić? Zaufaj nam już dziś!

Nasz numer w Twoim telefonie to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa!