Pages Menu
Categories Menu

Laweta Zgorzelec – 75 640 91 06

Jako doświadczona firma, od wielu lat działająca na lokalnym rynku usług związanych z pomocą drogową, wiemy, jak ważnym elementem każdej firmy drogowej są sprawne i niezawodne autolawety.

Dysponujemy szeroką flotą nowoczesnych lawet, które są w stanie obsłużyć cały Zgorzelec wraz z mniejszymi miejscowościami w okolicach. Taka ilość zawsze sprawnej i gotowej do użycia w każdej chwili maszyny sprawia, że każdy z naszych klientów może liczyć na naszą pomoc, którą oferujemy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Bo nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz musiał skorzystać z usług pomocy drogowej, prawda?

Zadzwoń 75 640 91 06

Inwestycja

W okolicach jesteśmy znani jako solidna firma. Nie chcemy stracić tego przydomku dlatego dokładamy wszelkich starań, by odpowiednio zadbać o nasz jak do tej pory nieskazitelny na rynku lokalnym wizerunek. Jak wiadomo, najlepszym na to sposobem są efekty i opinie klientów. A te są zawsze pozytywne! Dlatego, by sprostać wyzwaniom, zainwestowaliśmy w nowe lawety, byśmy mogli obsłużyć jeszcze większą ilość klientów bez spadku jakości wykonywanych usług.

Serwis

By nasze maszyny zawsze stanęły na wysokości zadania i nigdy nie odmówiły posłuszeństwa w chwili, gdy są potrzebne, bardzo dbamy o ich nienaganny stan techniczny. Lawety są serwisowane w autoryzowanych serwisach, w razie awarii, do wymiany stosujemy oryginalne części by maszyna była niezawodna, omijając z daleka tanie zamienniki. Ponadto nasze autolawety są dokładnie badane przez naszych doświadczonych mechaników po każdym wykonanym zleceniu. Dzięki temu wszelkie awarie i braki są uzupełniane na bieżąco, co sprawia iż jest ona zawsze w pełnej gotowości do pracy.

Nasze lawety są przeznaczone głównie do transportu samochodów osobowych, najczęściej z miejsca kolizji drogowych.

Nasi klienci jednak czasami wymagają, by przetransportować maszyny rolnicze, maszyny budowlane, ciągniki, samochody dostawcze i ciężarowe. Oczywiście takich wyzwań również się podejmujemy, dbając bardzo o potrzeby naszych klientów!

Istnieje również możliwość wynajęcia naszej lawety, gdy potrzebujemy przetransportować pojazd ze znacznej odległości a także z zagranicy. Lawetę w razie potrzeb mogą Państwo wynająć z kierowcą lub bez. Wszystko zależy od Państwa!

Zachęcamy już teraz do skorzystania  z naszych usług!