Pages Menu
Categories Menu

Holowanie Zgorzelec – 75 640 91 06

Drogi kliencie,

Specjalnie dla Ciebie rozszerzyliśmy naszą flotę holowników, byś mógł zawsze skorzystać z usług jednego z nich!

Zadzwoń: 75 640 91 06

Nasze holowniki już nie raz wyciągały Państwa samochody z największych opresji! Przydają się one szczególnie wtedy gdy podłoże nie pozwala na odpowiednią przyczepność kół, przez co zostajecie Państwo często uziemieni w takich miejscach jak zaspy śnieżne czy tereny błotniste. Dla naszego holownika jest to jednak kilka minut pracy, by wyciągnąć Twój samochód z tej opresji.

Holowniki przydają się także do wyciągania samochodów, które znalazły się w przydrożnych rowach i nie są w stanie wyjechać samodzielnie. Wtedy usługa holownika jest nieodzowna. Na szczęście, mają Państwo nas w zasięgu ręki i zawsze służymy pomocą.

Oczywiście, holowniki najbardziej przydadzą się do holowania pojazdów, które uległy awarii do ich miejsca przeznaczenia. Są dobrą alternatywą dla lawety, ponieważ są w stanie taniej wykonać daną usługę, nie narażając klienta na utratę jakości. Jednak musi się to odbywać na niewielkiej odległości – inaczej staje się to nieopłacalne.

Holowniki serwisowane w autoryzowanych warsztatach a także poddane kontroli jakości po wykonaniu każdego zlecenia dają gwarancje perfekcyjnie wykonanej usługi. Dbamy o to, by każdy holownik był zawsze sprawny i gotowy do wykonania kolejnych zleceń.

Bardzo ważną cechą pomocy drogowej jest zaufanie klienta. Dlatego naszym priorytetem jest to, by nie zawieść żadnego z naszych klientów. A to się zdarza w niektórych firmach konkurencyjnych, gdy z powodu zbyt małej ilości holowników i lawet nie są w stanie obsłużyć wszystkich swoich klientów. U nas taka sytuacja nigdy nie miała miejsca! Zapewniamy, że na nas można zawsze liczyć!

Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszej oferty i skorzystania z usług!