Pages Menu
Categories Menu

Posted by on wrz 28, 2006 in Blog |

Nowe maszyny na posterunku!

Nowe maszyny na posterunku!

Drodzy klienci,

Chcielibyśmy Was poinformować o tym, iż po wielu dniach wnikliwych analiz postanowiliśmy zainwestować w nowe maszyny, które od teraz będą Wam służyć.

Choć nasza dotychczasowa flota i tak była jedną z największych w okolicy, postanowiliśmy ją rozbudować o nowe urządzenia i maszyny. Są to między innymi nowe modele autolawet, przystosowane do transportu cięższych i większych gabarytowo pojazdów jak na przykład ciągniki siodłowe. Ponadto zakupiliśmy również dwa nowe holowniki, o znacznie większej mocy. Dzięki temu będziemy w stanie wyciągnąć z rowu nawet duży samochód ciężarowy lub dostawczy!

To nie koniec zmian u nas! Obecnie inwestujemy w nową siedzibę z ogromnym terenem na miejsca parkingowe i warsztat samochodowy. Dzięki temu możecie Państwo teraz bezpiecznie pozostawić swój samochód na naszym placu a także skorzystać z usług mechanika. To się nazywa kompleksowość! Dbamy o Twoje potrzeby od początku, czyli chwili kolizji lub zdarzenia drogowego aż po sam koniec czyli odstawienie naprawionego samochodu we wskazane przez Ciebie miejsce!
Sprawdź nas! Już teraz dodaj nasz numer do swoich kontaktów!